• Admin

Bulut Bilişim: MindSphere – Nesnelerin Interneti (IoT)

Endüstri 4.0 'ın, yazılımı ve tasarımı herşeyin önüne koyduğunu söylemek abartılı olmaz.

Bu sebeple mümkün olduğu kadar endüstri yazılımlarını incelemeye çalışacağım.

Buradaki bazı makale ve paragraflar https://new.siemens.com/tr sayfasından alıntıdır.MindSphere – Nesnelerin Interneti (IoT) Çözümü
Ürünlerinizi, tesislerinizi, sistemlerinizi ve makinelerinizi birbirine bağlayan, Siemens imzalı bulut tabanlı açık IoT işletim sistemi MindSphere, gelişmiş analitikle Nesnelerin İnterneti tarafından üretilen verinin zenginliğinden faydalanmanızı sağlıyor.


MindSphere dünyasının size sağladığı paket çözümlerden biri olan Connect&Monitor ile sahanızdan topladığınız verileri kolay ve hızlı bir şekilde MindSphere'e gönderebilir ve uygulamalar ile görselleştirebilirsiniz.


Endüstriyel bir karar alıcı olarak, ister küçük ister büyük bir şirkette çalışın, çeşitli zorluklarla karşılaşıyoruz: Artan rekabet, daha bireysel müşteri talepleri, daha kısa geliştirme süreleri ve hızlı değişen yeni teknolojiler. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, doğru kararları vermek için gereken şeffaflığı ve veriye dayalı öngörüler sunan, geniş bir alan bilgisine sahip güvenilir bir iş ortağına ve uzmana ihtiyacınız var. Küresel ortakları ve esnek ve ölçeklenebilir çözümleriyle Siemens MindSphere, endüstriyel dünya için güvenilir bir ortak. MindSphere, önemli şeyleri anlayarak işinizin başarısını artırmanıza olanak tanır. Tüm makinelerinizi bağlayıp ilgili verileri tek bir veri gölüne topladığınızda, süreçlerinizi optimize etmek için kısa ve güçlü analizler yapabilirsiniz.Yeniden yapılandırılmış API'ler, hizmetler ve kullanıma hazır uygulamalar ve çözümleriyle maliyetleri azaltın, pazarlama zamanınızı hızlandırın ve dikey özel uçtan uca çözümlerden (SAAS) yararlanın. Size ölçeklenebilirlik, küresel IoT bağlantısı ve kolay uygulama dağıtım süreci sunan güçlü ve güvenli bir platform (PAAS) yardımıyla mantıklı kararlar alın. Mendix ile düşük kodlu uygulamalar geliştirmenizi bile sağlar.


Dahası: MindSphere'in açık platform tasarımı, MindSphere çevresinde bir ekosistemin oluşmasına yol açar. Danışmanlık, sistem entegrasyonu ve uygulama geliştirmeden gelen güçlü ve tanınmış iş ortakları, size çok sayıda uygulama ve hizmet seçeneği sunar.


Verilerinizin zenginliğinden faydalanmak ve maliyetlerinizi azaltmak ve piyasaya sürme sürenizi hızlandırmak için çok sayıda uygulama, hizmet ve kapalı döngü dijital ikiz ile çeşitli bir ekosistemden yararlanmak için varlıklarınızı bağlamaya başlayın. Rekabetçi olun - MindSphere ile Siemens'in bulut tabanlı açık IoT İşletim Sistemi.

MindAccess MindConnect MindSphere Applications MindServices


#siemens #mindsphere #openiot #digitalization #digitalenterprise #simatic #siemens #automation #s71200 #opcua #MindAccess #MindConnect #MindSphere-Applications #MindServices
1 görüntüleme