• Admin

NVIDIAⓇ Jetson™ platformu - Otonom Makineler

Otonom sistemler dünyasında farklı bir platforma Nvidia 'ya kulak veriyoruz.


NVIDIAⓇ Jetson:

Yapay zeka önceden bilim kurgu kabul edilen uygulamaları gerçeğe dönüştürüyor ve neredeyse her sektöre etki ediyor. Otonom makineler dünyanın en zorlu problemlerinden bazılarını çözmek için yapay zekadan faydalanıyor. NVIDIAⓇ Jetson™ platformu size yapay zekayla güçlendirilmiş robotlar, drone'lar, IVA uygulamaları ve kendi başına düşünebilen diğer otonom makineleri geliştirmenizi ve kullanmanızı sağlayacak araçlar sunuyor.

Robotların ve diğer otonom makinelerin etraflarındaki dünyayı algılamalarını, yönlendirmelerini ve yön bulmalarını sağlayın.


Detaylı bilgi için : https://www.nvidia.com/tr-tr/autonomous-machines/#akıllı ev #akıllı fabrika akıllı şebeke#Bulut Bilişim #bulut teknolojisi #cloud computing #endüstri 4.0 #iiot #Kalite Takibi #karanlık fabrika #karanlık üretim #ManufacturingExecutionSystem #MES #ÜretimTakipSistemi #ÜretimSistemi #OEE#otomasyon #Sivart #yalınüretim #hayalkur #innovation #engineering #newtechnology #technologynews #technologyrocks #instatechnology #technologythesedays #smarthometechnology #technologyblog #otonomsistemler

2 görüntüleme