• Admin

Otonom Sistemlerde Yerli Çözümler

Otomasyon sistemlerinde ,Endüstri 4.0 ile birlikte birçok kavram hayatımıza girdi. Nesnelerin interneti, 3D yazıcılar, artırılmış gerçeklik ve otonom sistemler bunlardan bazıları.


Otonom cihazlar ve 3D yazıcılar dünyada hızla artmaya başladı. Kullanım alanları hem endüstri hem de sosyal alandı genişledi.


Yapılan araştırmalarda ev için robot sektörü sürekli artış trendinde. Bu artışın yerli firmalarada ışık olmalı ve yatırımları çekmeli.


Yerli firmalardan otonom sistemlere yönelmiş olanlardan biride Polonom Teknoloji .


Firmanın kendi ağzından dinleyelim :

10 seneyi aşan çalışmaların sonucunda, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Sırma Yavuz ve Yrd. Doç. Dr Erkan Uslu önderliğinde, Polonom artık %100 yerli sermayesi ve ARGE’si ile yaşamın her alanında yeni bir dünya için çözümler üretmeye başladı.

Doç Dr. Sırma Yavuz Yönetim Kurulu Başkanı

Yeni bir dünya için üretiyoruz Polonom, bünyesinde yer alan akademisyenler vasıtası ile üniversite ile ilişkilerini sürdürmeyi ve daima güncel teknolojiyi takip ederek alanında katma değer üretmeyi hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için https://polonom.com.tr/
#akıllı ev #akıllı fabrika akıllı şebeke#Bulut Bilişim #bulut teknolojisi #cloud computing #endüstri 4.0 #iiot #Kalite Takibi #karanlık fabrika #karanlık üretim #ManufacturingExecutionSystem #MES #ÜretimTakipSistemi #ÜretimSistemi #OEE#otomasyon #Sivart #yalınüretim #hayalkur #innovation #engineering #newtechnology #technologynews #technologyrocks #instatechnology #technologythesedays #smarthometechnology #technologyblog #otonomsistemler