• Admin

Siemens Sinamics sürücü ailesi

SINAMICS is the comprehensive family of drives from Siemens designed for machine and

plant engineering applications. SINAMICS offers solutions for all drive tasks

SINAMICS, Siemens'in makine ve proses endüstrisi için tasarlanmış kapsamlı bir sürücü ailesidir. SINAMICS tüm hz-hareket kontrolü için çözümler sunar:

● Proses endüstrisinde pompa ve fan uygulamaları ● Santrifüjler, presler, ekstrüderler, asansörler ve konveyörde karmaşık tekli tahrikler ve taşıma sistemleri ● Tekstil, plastik film ve kağıt makinelerinin yanı sıra haddehane tesislerinde ● Rüzgar türbini üretimi için yüksek hassasiyetli servo sürücüler ● Takım tezgahları ve paketleme için yüksek dinamik performansa sahip servo sürücüler ve baskı makineleri
Bir çok haberleşme sistemine direk uyumlurPROFINET

EtherNet/IP

PROFIBUS

AS-interface

USS

CANopen

Modbus RTU

BacNet MS/TPSinamics G120 Hız kontrol cihazları


Fan , pompa veyör gibi uygulam için geliştirilmiş sürücülerdir.

G120, G120c , G130,G150,G120x serileri mevcuttur. Eski serilerinden Micromaster ile uyumludur.


Seçimleri ve teknik detsek için info@siv-art.net adresimizden bilgi albilirsiniz.


Sinamics S120 Hız kontrol cihazları


İster tek veya çok eksenli uygulamalar için esnek ve modüler tahrik sistemleri veya hareket kontrol çözümleri için, Siemens'in SINAMICS S serisi kullanılabilmektedir.


Modüler SINAMICS S120 sürücü, endüstriyel tesis ve makine yapımında yüksek performanslı hareket kontrol uygulamaları için modüler sistemdir. Özel çözümler, birbirleriyle en iyi şekilde koordine edilen çok çeşitli bileşenlere ve fonksiyonlara dayalı olarak uygulanabilir. Örneğin, vektör veya servo işlevselliğine sahip yüksek performanslı tek motorlu sürücüler ve koordineli sürücüler (çok eksenli uygulamalar). SINAMICS S120 disk kullanıcıları, daha yüksek performans, gelişmiş üretkenlik ve gelişmiş esneklik sunan bir sistemden faydalanacaklar.
#sinamics #siemensdrives #sinamicsS120 #servodrive #largedrives

1 görüntüleme