• Admin

Uzmanlık Alanlarımız-Endüstriyel Robotlar

Paketleme, paletleme ve karmaşık montajlar için en uygun çözümler. 4 eksen yatay -scara- tip endüstriyel robotlar . 6 eksen dikey tip endüstriyel robotlar . Mitsubishi, Siemens, Beckhof PLC'ler ve diğer fabrika otomasyonu ekipmanları bir arada kullanıp tümleşik sistemler sunuyoruz.
Sisteminiz için özeltasarım kartezyen (çok eksenli-hızlı-yüksek kapasiteli) robotlar. Fabrika otomasyonu her zaman fabrika verimliliğini artırmanın yoludur. AC servo sürücüler, PLC'ler, HMI'lar, sıcaklık kontrol cihazları, hareket, sensörler, iletişim cihazları ve yazılımları içeren entegre çözümler ve komple otomasyon hattı sunar.
Koli-Kutu PaletlemeYüksek Hızlı Operasyon Robot kullanımı, ürünlerin en yüksek hızda paletlenmesini sağlar. 6 eksen dikey tip endüstriyel robotlar . Mitsubishi, Siemens, Beckhof PLC'ler ve diğer fabrika otomasyonu ekipmanları bir arada kullanıp tümleşik sistemler sunuyoruz.#Robotics #Bulut Bilişim #bulut teknolojisi #cloud computing #endüstri 4.0 #iiot #Kalite Takibi #karanlık fabrika #karanlık üretim #ManufacturingExecutionSystem #MES #ÜretimTakipSistemi #ÜretimSistemi #OEE#otomasyon #Sivart #yalınüretim #hayalkur #innovation #engineering #newtechnology #technologynews #technologyrocks #instatechnology #technologythesedays #smarthometechnology #technologyblog #otonomsistemler #paletleme #ABB #Mitsubishi #Kuka #Siemens

0 görüntüleme